Lokale

Kłobuck

501 661 704

Radomsko

506 486 751

Historia lokali

24 września 2020

KŁOBUCK

Restauracja w Kłobucku to miejsce, gdzie rozpoczęła się nasza przygoda. Na mapie miasta zdecydowanie brakowało klimatycznego sushi baru, co było widać gołym okiem — miłośnicy sushi zmuszeni byli szukać japońskich smaków wokół pobliskich aglomeracji. Po wielu dniach namysłu zdecydowaliśmy się podjąć odpowiednie kroki, by stworzyć pierwszy sushi bar w tym regionie. Po okresie przygotowań nadszedł dzień otwarcia, na który czekaliśmy wraz z mieszkańcami Kłobucka i okolic. Zostaliśmy przyjęci we wspaniały sposób i do dziś staramy się odwdzięczyć wszystkim gościom, serwując najlepsze sushi w okolicy!

18 lutego 2021

Radomsko

Sukces w Kłobucku rozbudził nasze apetyty. Nasi goście przyjeżdżali do restauracji nie tylko z tamtejszego powiatu, ale także z odleglejszych terenów całego regionu. Otrzymywaliśmy wiele próśb, dotyczących rozszerzenia działalności – najczęściej wskazywanym potencjalnym miejscem było właśnie Radomsko. Nie wyobrażaliśmy sobie miasta tych rozmiarów, bez prawdziwej, autorskiej restauracji sushi. Postanowiliśmy podjąć próbę i już 18 lutego mogliśmy otworzyć kolejny sushi bar. Ponownie przywitano nas bardzo gorąco, za co do dziś staramy się podziękować mieszkańcom Radomska, stale rozwijając naszą ofertę i dbając o najwyższą jakość naszych potraw.

16 września 2021

Myszków

Restauracja w Myszkowie to nasze „najmłodsze dziecko”. Poprzednie dwie lokalizacje pozwoliły nam nabrać jeszcze większego doświadczenia. Tak jak wcześniej, nieustannie dostawaliśmy prośby o stworzenie kolejnego sushi baru w miejscach, w których najbardziej brakuje prawdziwej, japońskiej kuchni. Tym razem los zaprowadził nas do Myszkowa. Udało nam się otworzyć lokal przy ulicy Sikorskiego niespełna pół roku po rozpoczęciu działalności w Radomsku, 16 września 2021 roku. Ponieważ historia lubi się powtarzać, zostaliśmy bardzo miło przyjęci przez Myszkowian. Dbamy o to, by mogli oni cieszyć się fenomenalnym sushi i innymi daniami od AVO SUSHI.