O nas

AVO SUSHI to miejsce, w którym pasja i tradycja spotyka się z młodością i innowacją. Takie połączenie sprawia, że potrawy, które serwujemy naszym gościom, zaskakują bogactwem smaku. Nasza karta zabierze Cię w podróż przez tradycyjne, japońskie pozycje, do nowoczesnych i unikatowych połączeń.

Uważamy, że kluczem do zadowolenia wszystkich fanów japońskich smaków jest dbałość o szczegóły. Do naszych dań selekcjonujemy świeże składniki najlepszej jakości i starannie łączymy je w spójną całość, by następnie pięknie podane wylądowały na stołach.

Chcemy, by wnętrze naszych restauracji odzwierciedlało przyjęte przez nas idee. Przyjemny wystrój nawiązuje do kultury japońskiej, wzbogaconej o nowoczesne elementy. Dodatkowo, atmosferę wspomaga subtelna, nierozpraszająca muzyka. W ten sposób budujemy magię, którą pokochały tysiące odwiedzających nas osób.

Stale ulepszamy naszą ofertę, wzbogacamy kartę dań, znajdujemy lepsze rozwiązania, chcemy nadążać za najnowszymi trendami. Odwiedź nas i przekonaj się sam, jak wspaniałym miejscem jest AVO SUSHI!